Shitet Banesė e re 74,5 m²

 

Shitet banesė nė Tetove pėr ball shkollės tekstile nė objektin e ri nė katin e 2. Banesa e ka sipėrfaqen  74,5 m² dhe eshte e re

pėr informata ma tė hollsishme telefononi nė

+45 26 88 99 55 dhe +389 75 640 550